SILVER OCH METALL / Silver & nysilver / Dessertbestick 10772015
nr 1077 2015
Dessertbestick
18 delar, silver London, skedar och gafflar 1800-talets första hälft, knivarna 1700-tal, längd: 17-19
Utrop:
4.000 kr
Såld:
2.600 kr
måndag 19 december 2016
kl 18:20:50
19/12 15:27:24